הדמיות שיש עם פורת מדידות

הדמיות שיש – איך זה יכול לעזור לכם?

 

עד לפני שנים לא רבות, כל תהליך העבודה של בעלי מקצוע מול לקוחות אשר ביקשו לרכוש מהם שיש להתקנה בבית, בין אם זה למטבח ובין אם זה למקומות אחרים, היה מאוד מסורבל ולא נוח. 

זה היה תהליך שכלל מדידות באופן ידני, מה שגבה זמן יקר, הן בתהליך ההזמנה, תהליך העבודה בשטח, וכן זה יצר לא פעם אי הבנות, התאמות לא נכונות ועוגמת נפש לכל הצדדים. 

היום, בזכות השירות של פורת מדידות, אפשר ליהנות משירותי מדידות שיש באופן ממוחשב, שירות שכולל הדמיות אשר מאפשרות לייצר הזמנות בצורה הרבה יותר יסודית, איכותית ונוחה. בסופו של דבר, שני הצדדים נהנים, גם בעלי המקצוע וגם הלקוחות שמקבלים מהם שירות. 

מה זה שירות הדמיות שיש?

הרעיון הוא פשוט, כאשר לקוח פונה אל בית עסק בשביל להזמין ממנו שיש, אז צוות מודדים מגיע אליו הביתה, מבצע באמצעות מכשור לייזר מתקדם את כל המדידות הנדרשות, התוצאות של הדמיות השיש נשלחות באופן מדויק אל בית העסק ומשם מתקדמים הן לתהליך הייצור וההכנה של השיש לפני התקנה בבית הלקוח. 

חשוב להבהיר, אם לא מבצעים את התהליך בצורה נכונה ומקצועית, אז המדידות יכולות להיות לא טובות ולא תואמות את השטח עליו מעוניין הלקוח לבצע את ההתקנה, מה שכמובן ייאלץ את כל הצדדים לחזור שוב על הפעולה ומעבר לכך, בית העסק יבצע את תהליך הייצור וההזמנה שוב. זה יגבה ממנו עלויות מיותרות. 

מדוע זה משתלם לבית העסק?

ישנן שתי סיבות מדוע עדיף לבית העסק להשתמש בשירותי מדידות והדמיית שיש באופן מקצועי, באמצעות שירותי לייזר כמו אלו שחברת פורת מדידות מספקת. 

ראשית, כך בית העסק מוציא את השירות החוצה ולא מתעסק בכך בעצמו. זה יכול לחסוך לו טרחה, עלויות, ומאפשר לו לקבל שירות מקצועי ומדויק, באופן ספציפי. 

שנית, כך בית העסק מקבל את כל הנתונים באופן מדויק ומהיר, אחרי שהתבצעו מדידות והדמיות באמצעות מכשור מתקדם. מדובר על מכשור לייזר ברמה הגבוהה ביותר. 

כך ניתן להימנע מטעויות במדידה, אשר כאמור, יכולות להוביל בהמשך לטעויות הרבה יותר משמעותיות בהיבטים אחרים. 

מדוע זה משתלם ללקוח

על פניו, הלקוח הוא לא חלק מהעסקה, מאחר והשירות ניתן לבעל העסק, אך הוא בהחלט מושפע מתהליך העבודה בין בעל העסק לחברה. 

מעצם זה שההדמיות מאפשרות לייצר תהליך עבודה הרבה יותר מדויק, אמין ונכון, וכן מעצם זה שלא מתבצעת עבודה לחינם, כזו שעלולה לפגוע באיכות ושגרת החיים שלנו, במבנה וכמובן לגרום לו להוצאות גבוהות מדי. 

בסופו של דבר, דרך תהליך מדידה באמצעות מכשור מתקדם כולם נהנים הן מתהליך עבודה טוב יותר, שירות טוב יותר, וכמובן מחסכון כלכלי עצום לאורך כל הדרך, משלב ההזמנה ועד לשלב ההתקנה של השיש במבנה. 

 

הזמינו הדמיית שיש איתנו

צור קשר